Úvod - Okna - Dřevohliníková okna - Okno SCHS 92 Aluintegral

Okno SCHS 92 Aluintegral

Jedná se o bezfalcové provedení okna, kdy je hliníkové opláštění okna tvořeno jedním kusem. Okno je určeno pro moderní aplikace bydlení, kde stejná linie rámu a křídla z vnější i vnitřní strany okna nabízí nová řešení pro klasická okna i celé prosklené stěny kancelářských objektů.

Dřevohliníkové okno Integral 92 vyrábíme z klasických dřevin smrk, modřín, dub, borovice a na přání zákazníka i z exotických dřevin a nebo dřevin zcela atypických.

Vybírat můžete z několika odstínů lazur, pestré škály krycích barev, přírodních olejů a dalších jiných možností povrchových úprav. Nabízíme variantu dvoubarevného provedení.

Zasklení je provedeno izolačním trojsklem. Na přání zákazníka je možno provést úpravu skla do variant pískovaného skla, mléčného skla a další. Dodáváme také bezpečnostní skla connex, po případě skla ošetříme bezpečnostní folií. U bezpečnostního skla se jedná o tři základní typy:
Sklo bezpečnostní vrstvené (Stadip, VSG, Conex, Stadip securit, laminované sklo, sklo lepené, VSG/TVG, Stadip.Planidur, VSG/ESG)
Sklo bezpečnostní tvrzené (Securit, ESG, sklo kalené)
Sklo bezpečnostní tepelně-zpevněné (TVG, Planidur)
Okenní kování používáme od výrobců MACO a Siegenia AUBI. Okna jsou osazeny skrytým kováním, kdy je kování zcela ukryto mezi okenní křídlo a rám. Jedná se o velmi elegantní řešení, které zákazníci stále častěji vyhledávají. Samozřejmostí je kování v nejvyšší řadě bezpečnosti.

ALU opláštění používáme od dodavatele GUTMANN a nebo na přání zákazníka od dodavatele ALUron.

Pro konečný vzhled oken je na výběr široká nabídka doplňků – okapnic, těsnění, silikonu, distančních rámečků, skrytých okenních klik, sítí proti hmyzu atd.