Úvod - Okna - Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna jsou spojením klasického designu přírodních dřevěných oken s čistým moderním vzhledem oken hliníkových. Jedná se o vysoce kvalitní dřevěná eurookna, která jsou z vnější strany kryta hliníkovým opláštěním společnosti GUTMANN. Spojení dřeva a hliníku zajišťuje nejen dokonalý vzhled, ale také tvarovou stálost, vynikající tepelnou izolaci a díky ochraně proti povětrnostním vlivům téměř neomezenou životnost bez renovace. Dřevohliníková okna jsou odpovědí na stále se zvyšující nároky na technickou i estetickou dokonalost oken a zároveň maximální úsporu energie. Investice do dřevohliníkových oken se zcela jistě vyplatí. Cena dřevohliníkových oken se mimo jiné odvíjí od použitých doplňků.

Okno SCHS 92 Aluintegral

Okno SCHS 92 Aluintegral

Bezfalcové dřevohliníkové okno s celistvým hliníkovým pláštěm.

Unikátní řešení umožňuje přímé spojení s ostěním, jehož výsledkem je čistý pohled na prosklenou část bez narušení vzhledu rámu.

VÍCE ZDE

Okno SCHS 92 Braga

Okno SCHS 92 Braga

Bezfalcové dřevohliníkové okno s děleným hliníkovým pláštěm.

Okno zdobí decentní linka vzniklá napojením křídlové a rámové konstrukce opláštění.

VÍCE ZDE

Dřevohliníkové okno IV78

Dřevohliníkové okno IV78

Klasické dřevohliníkové okno s kombinací dřeva a hliníku v léty prověřeném profilu IV78, které dodává oknům téměř neomezenou životnost a vysoký komfort užívání.

VÍCE ZDE

Dřevohliníkové okno IV92

Dřevohliníkové okno IV92

Klasické dřevohliníkové okno s kombinací dřeva a hliníku v léty prověřeném profilu IV92, které dodává oknům téměř neomezenou životnost a vysoký komfort užívání, ale splní i ty nejvyšší nároky na tepelnou izolaci.

VÍCE ZDE