Úvod - Dveře - Vchodové dveře

Vchodové dveře

Vstupní dveře IV78 a IV92

Profil 78mm nebo 92mm - lepený dveřní hranol EURODECK smrk, dub, meranti, borovice. Certifikovaný hranol se zárukou vysoké stability a tvarové stálosti. Celkem 62 základních tvarů dveřních křídel ze základního katalogu, nebo dle Vašeho návrhu. Nabízíme také opláštění hliníkem.

VÍCE ZDE

Vstupní dveře Integral

Jde o bezfalcové provedení vstupních dveří, kdy po zavření tvoří rám i křídlo z obou stran jednu rovinu čímž nenaruší linii okna.Profil 78mm nebo 92mm – lepený dveřní hranol EURODECK smrk, dub, meranti, borovice. Certifikovaný hranol se zárukou vysoké stability a tvarové stálosti. Celkem 62 základních tvarů dveřních křídel ze základního katalogu, nebo dle Vašeho návrhu. Nabízíme také sendvičové hladké dveřní křídlo nebo opláštění hliníkem.

VÍCE ZDE

Dřevohliníkové vstupní dveře

V nabídce najdete nejen dřevěné dveře, ale také dřevohliníkové dveře. Tyto dveře se vyznačují tím, že na vnější stranu je použita hliníková povrchová úprava, která výrazně prodlužuje jejich životnost i izolační vlastnosti. Poctivé a pevní dřevo na vnitřní straně dveří pak dodá Vašemu interiéru příjemnou domáckou atmosféru.

VÍCE ZDE

Vstupní dřevěné dveře

Vchodové vstupní dveře do domu či bytu jsou Vaší vizitkou a podílejí se také na celkovém vzhledu nemovitosti. Vyberte si proto takové dveře, které se Vám budou líbit a přitom budou také funkčně dokonalé, spolehlivé a odolné. U domů je podstatné, aby vchodové dveře také odolávaly mrazům a povětrnostním podmínkám a splňovali bezpečnostní kritéria. Naše vchodové dveře všechny tyto požadavky splňují. Námi vyráběné dveře jsou nejen hezké, ale také výborně izolují. Všechny dveře v našem sortimentu také plně respektují veškeré platné normy. Konstrukce dveří je postavena výhradně na prověřených profilech. U některých typů dveří je použito také celokryté kování, které není vidět a nijak tedy neruší design dveří, ani interiéru.