Úvod - Okna - Dřevohliníková okna - Dřevohliníkové okno IV92
otocit
Dopláštění IV92
Dopláštění IV92
Dopláštění IV92
Dopláštění IV92

Dřevohliníkové okno IV92

Pro vyznavače oken v klasickém profilu, kteří však mají vysoké nároky na jejich životnost, funkci a tepelný komfort vyrábíme moderní dřevohliníková okna.

Dřevohliníkové okno IV92 vyrábíme z klasických dřevin smrk,modřín dub, borovice a na přání zákazníka i z dřevin exotických a nebo zcela atypických.

Je zde na výběr z několika odstínů lazur, pestré škály krycích barev, přírodních olejů a dalších jiných možností povrchových úprav. Nabízíme variantu dvoubarevného provedení.
Zasklení je provedeno izolačním dvojsklem nebo trojsklem. Na přání zákazníka je možno provést úpravu skla do variant pískovaného skla,mléčného skla a další. Dále dodáváme bezpečnostní skla connex po případě skla ošetříme bezpečnostní folií.
U bezpečnostního skla se jedná o tři základní typy:
Sklo bezpečnostní vrstvené (Stadip, VSG, Conex, Stadip securit, laminované sklo, sklo lepené, VSG/TVG, Stadip.Planidur, VSG/ESG)
Sklo bezpečnostní tvrzené (Securit, ESG, sklo kalené)
Sklo bezpečnostní tepelně-zpevněné (TVG, Planidur)
Okenní kování používáme od výrobců MACO a Siegenia AUBI. Okna je možno osadit klasickým nebo skrytým kováním, to znamená, že kování je zcela ukryto mezi okenní křídlo a rám. Jedná se o velmi elegantní řešení, které zákazníci stále častěji vyhledávají. Samozřejmostí je kování v nejvyšší řadě bezpečnosti.
ALU opláštění používáme od dodavatele GUTMANN a nebo na přání zákazníka od dodavatele ALUron
Pro konečný vzhled oken je zde na výběr široká nabídka doplňků – okapnic, těsnění, silikonu, distančních rámečků, skrytých okenních klik, sítí proti hmyzu atd.