Úvod - Okna - Dřevěná okna - Okno SCHS IV92 Thermo
otocit
SCHS IV92
SCHS IV92
SCHS IV92
SCHS IV92

Okno SCHS IV92 Thermo

Eurookno z profilu IV92 s tepelnou izolací celého okna U=0,71 W/(m2.K) vhodné do pasivních a energeticky úsporných staveb.

možnosti provedení oken:

Je zde na výběr z několika odstínů lazur, pestré škály krycích barev, přírodních olejů a dalších jiných možností povrchových úprav. Nabízíme variantu dvoubarevného provedení.
Záruka na povrchovou úpravu je 5 let,popř.garance 10 let LONG LIFE HOME

Dřevěná okna IV92 thermo vyrábíme z eurohranolu klasických dřevin smrk modřín dub borovice a napřání zákazníka i s exotických dřevin a nebo zcela atypických dřevin.

Zasklení: izolační dvojskla a trojskla. Na přání zákazníka je možno provést úpravu skla do variant pískovaného skla,mléčného skla a další. Dále dodáváme bezpečnostní skla connex po případě skla ošetříme bezpečnostní folií. U bezpečnostního skla se jedná o tři základní typy:

Sklo bezpečnostní vrstvené (Stadip, VSG, Conex, Stadip securit, laminované sklo, sklo lepené, VSG/TVG, Stadip.Planidur, VSG/ESG)
Sklo bezpečnostní tvrzené (Securit, ESG, sklo kalené)
Sklo bezpečnostní tepelně-zpevněné (TVG, Planidur)

Okenní kování používáme od dodavatelů f.MACO a f. Siegenia AUBI.Okna je možno osadit jak klasickým okenním kováním,tak kováním skrytým,kdy je kování zcela ukryto mezi okenní křídlo a rám. Jedná se o velmi elegantní řešení které zákazníci stále častěji vyhledávájí. Samozřejmostí je kování v nejvyšší řadě bezpečnosti.
Pro konečný vzhled oken je zde na výběr široká nabídka doplňků – okapnic, těsnění, silikonu , distančních rámečků,skrytých interierových klik ,sítí proti hmyzu atd.