Úvod - Dveře - Posuvné dveře - Paralelně sklopné dveře SCHS
PSK
PSK

Paralelně sklopné dveře SCHS

Paralelně sklopné dveře SCHS vynikají snadným ovládáním. Díky posuvnému systému ubírá křídlo v otevřené poloze jen minimum místa z interiéru. Paralelně sklopné dveře SCHS se vyznačují nejen výbornými tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi, ale i vysokou mírou bezpečnosti.
Paralelně sklopné dveře SCHS vyrábíme z klasických dřevin smrk, modřín dub, borovice a na přání zákazníka i s dřevin exotických a nebo zcela atypických.

Je zde na výběr z několika odstínů lazur, pestré škály krycích barev, přírodních olejů a dalších jiných možností povrchových úprav. Nabízíme variantu dvoubarevného provedení.
Zasklení je provedeno izolačním dvojsklem nebo trojsklem. Na přání zákazníka je možno provést úpravu skla do variant pískovaného skla,mléčného skla a další. Dále dodáváme bezpečnostní skla connex po případě skla ošetříme bezpečnostní folií.
U bezpečnostního skla se jedná o tři základní typy:
Sklo bezpečnostní vrstvené (Stadip, VSG, Conex, Stadip securit, laminované sklo, sklo lepené, VSG/TVG, Stadip.Planidur, VSG/ESG)
Sklo bezpečnostní tvrzené (Securit, ESG, sklo kalené)
Sklo bezpečnostní tepelně-zpevněné (TVG, Planidur)

Paralelně sklopné dveře SCHS jsou osazeny posuvně sklopným kováním od výrobce Siegenia AUBI. Díky automaticky spřaženému kování lze bezpečně a snadno ovládat křídla až do hmotnosti 200 kg.