Úvod - Dveře - Posuvné dveře - HS Portal SCHS
SCHS HS Portal
SCHS HS Portal

HS Portal SCHS

HS Portal SCHS umožňuje nenásilné a funkční propojení interiéru Vašeho domova s venkovní terasou nebo zahradou. Je unikátní svým lehkým ovládáním a bezbariérovým provedením. Díky velké prosklené ploše otevře uzavřený prostor a přinese světlo do interiéru bez ztráty vysokého tepelného komfortu.

HS Portal SCHS vyrábíme z klasických dřevin smrk, modřín dub, borovice a na přání zákazníka i s dřevin exotických a nebo zcela atypických.
Je zde na výběr z několika odstínů lazur, pestré škály krycích barev, přírodních olejů a dalších jiných možností povrchových úprav. Nabízíme variantu dvoubarevného provedení.
Zasklení je provedeno izolačním dvojsklem nebo trojsklem. Na přání zákazníka je možno provést úpravu skla do variant pískovaného skla,mléčného skla a další. Dále dodáváme bezpečnostní skla connex po případě skla ošetříme bezpečnostní folií.
U bezpečnostního skla se jedná o tři základní typy:
Sklo bezpečnostní vrstvené (Stadip, VSG, Conex, Stadip securit, laminované sklo, sklo lepené, VSG/TVG, Stadip.Planidur, VSG/ESG)
Sklo bezpečnostní tvrzené (Securit, ESG, sklo kalené)
Sklo bezpečnostní tepelně-zpevněné (TVG, Planidur)

HS Portal SCHS je osazen posuvně zdvižným kováním od výrobce Siegenia AUBI. Bezpečně a snadno lze ovládat křídla až do hmotnosti 400 kg. HS Portal je vybaven spárovým větráním proto lze vždy dosáhnout efektivního větrání.